ويژه نامه اولين دوره آموزشي علمي

ويژه نامه اولين دوره آموزشي علمي روابط عمومي ايران در مالزي منتشر شد

 

 اين ويژه نامه در 16 صفحه و قطعي متفاوت به زبان انگليسي منتشر شده است.

بنا به گفته مدير مسوول انتشارات کارگزار روابط عمومي، در پي برگزاري اولين دوره علمي آموزشي روابط عمومي ايران در مالزي، پس از انجام اين سفر و برگزاري دوره تمامي سوابق و مستندات دوره گردآوري و تدوين شد.

باقريان در مورد محتواي اين دوره و برنامه هاي آن گفت: اولين سفر علمي، آموزشي مديران و کارشناسان روابط عمومي ايران از 14 لغايت 21 آذرماه 1386 مطابق با 5 تا 12 دسامبر 2007 به همت موسسه کارگزار روابط عمومي و موسسه روابط عمومي مالزي برگزار شد.

در اين سفر يک هفته اي 50 نفر از مديران و کارشناسان روابط عمومي سازمان ها و شرکت هاي دولتي و خصوصي ايراني با وضعيت روابط عمومي در کشور مالزي و مراکز علمي و فرهنگي آن آشنا شدند و با طرف هاي مالزيايي به بحث و گفتگو و انتقال علم و تجربه در حوزه ارتباطات و روابط عمومي پرداختند. بنا به گفته دبير کل کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران در اين ويژه نامه مطالب زير به چاپ رسيده است.

- گزارش هاي بازديد از مرکز علوم و فنون در کوالالامپور،- ملاقات با وزير اطلاعات و تبليغات مالزي، گفت و شنود با مديران انجمن بين المللي ارتباطگران تجاري- شرکت در سمينار روابط عمومي فرهنگي در دانشگاه ليم کوک وينگ ، راه اندازي انجمن دوستي روابط عمومي ايران و مالزي، بازديد از شهر جديد و پيشرفته سايبرجايا و دفتر نخست وزيري، ملاقات با وزير زن، خانواده و جامعه مالزي، بازديد از برج مخابراتي تله کام مالزي همچنين گزارش مراسم اختتاميه اين سفر و اهداء گواهينامه و گالري عکس هاي سفر از ديگر بخش هاي اين ويژه نامه است.


 
خانه
پايگاه مقالات
پايگاه اطلاعات
پايگاه کتاب
پايگاه اخبار
فصلنامه
ليست مطالب
 
 

Kargozar

Public Relation 

 [خانه ] [پايگاه مقالات ] [پايگاه اخبار] [پايگاه کتاب] [پايگاه اطلاعات تخصصی]

 Email :Info @iranpr.org  

Copyrightę2003