برگزاري دومين دوره بين المللي آم

برگزاري دومين دوره بين المللي آموزش روابط عمومي ايران در مالزي

 

دومين دوره بين المللي آموزش روابط عمومي ايران به همت دبيرخانه دايمي کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران و انستيتو روابط عمومي مالزي اوايل آذرماه سال جاري در کوالالامپور برگزار مي شود.

قربانعلي تنگشير مدير اجرايي اين دوره با بيان اين مطلب، گفت: اين دوره به منظور بروز رساني اطلاعات کارگزاران روابط عمومي و آشنايي با دستاوردها و تجارب روابط عمومي در ساير کشورها و همچنين استفاده از ديدگاه هاي نوين و جديد برگزار مي شود.

وي افزود: نياز روزافزون تمامي روابط عمومي هاي دواير دولتي و خصوصي به استفاده از تجربيات ساير متخصصان اين حوزه در عرصه هاي بين المللي به ويژه کشورهاي اسلامي بر کسي پوشيده نيست و با توجه به نامگذاري سال 87 به سال «نوآوري و شکوفايي» توسط مقام معظم رهبري، دبيرخانه دايمي مرکز آموزش بين المللي روابط عمومي ايران در نظر دارد با برنامه ريزي منسجم تر، اولين هفته «روابط عمومي ايران» را در کشور مالزي برگزار نمايد. وي گفت: اين مرکز تلاش مي کند از اين طريق به سهم خود بستر و زمينه لازم را براي ارتقاي تصوير مثبت ايران عزيز در نزد ساير ملل را فراهم نمايد و قدم هر چند کوچکي در راستاي مقابله حرفه اي و ارايه راهبردهاي موثر مقابله با تهاجم رسانه اي غرب با تاکيد بر روابط عمومي بين المللي بردارد.

تنگ شير با اشاره به حضور اساتيد برجسته برخي از کشورها در اين دوره، اظهار داشت: به زودي پايگاه اينترنتي مرکز آموزش بين المللي روابط عمومي ايران راه اندازي مي شود و در صدد هستيم در صورت فراهم شدن شرايط، دوره مذکور در برخي کشورهاي ديگر نيز برگزار شود. همچنين در تلاش هستيم براي آشنايي متخصصان روابط عمومي ساير کشورها به ويژه کشورهاي اسلامي با ايران و دستاوردهاي روابط عمومي، دوره هايي را نيز در ايران برگزار نماييم که مقدمات آن فراهم شده است.

تنگ شير در پايان گفت: براي عملي شدن اهداف «اتاق دوستي روابط عمومي ايران و مالزي» در حال برنامه ريزي هستيم و به زودي نتايج آن اعلام مي شود.


 
خانه
پايگاه مقالات
پايگاه اطلاعات
پايگاه کتاب
پايگاه اخبار
فصلنامه
ليست مطالب
 
 

Kargozar

Public Relation 

 [خانه ] [پايگاه مقالات ] [پايگاه اخبار] [پايگاه کتاب] [پايگاه اطلاعات تخصصی]

 Email :Info @iranpr.org  

Copyright©2003