طي سفر هيئتي از مديران و کارشناس

طي سفر هيئتي از مديران و کارشناسان روابط عمومي کشور به کوالالامپور صورت مي گيرد

تشکيل اتاق دوستي روابط عمومي ايران و مالزي

 

اتاق دوستي روابط عمومي ايران و مالزي با هدف تبادل تجربيات و ايجاد همکاري هاي علمي و پژوهشي در حوزه ارتباطات و روابط عمومي سازماني و تجاري شکل مي گيرد.

شميم عبدل جليل رئيس روابط عمومي مالزي ضمن اعلام اين خبر گفت: حضورمان در سومين کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران نه تنها ديدگاه روابط عمومي مالزي را نسبت به ايران اصلاح کرد بلکه باعث شد تا پيشنهاد تشکيل اتاق دوستي روابط عمومي دو کشور را به اين کنفرانس ارائه دهيم.

رئيس روابط عمومي مالزي تصريح کرد: گزارش هاي رسانه اي و اخباري که ما از ايران دريافت مي کنيم با آنچه که ما در جمع بيش از 800 تن از مديران روابط عمومي ايران در  سومين کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران مشاهده کرديم متفاوت و متضاد بود.

وي افزود: اميدوارم تشکيل اتاق دوستي روابط عمومي ايران و مالزي بتواند باعث افزايش همکاري ها در حوزه ارتباطات و روابط عمومي بين دو کشور شود.

مهدي باقريان دبير کل کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران  نيز در اين زمينه اعلام کرد:در اين راستا و بر اساس توافقات به عمل آمده، پس از برگزاری کنفرانس بين المللی روابط عمومی ايران اولين گروه از مديران و کارشناسان روابط عمومي کشور به دوره علمي- تخصصي که در موسسه روابط عمومي مالزي برگزار مي شود اعزام مي گردند.

 مهدي باقريان با تاکيد بر اهميت بازآموزي و دريافت اطلاعات به روز در حوزه روابط عمومي کشور اعلام کرد: دبيرخانه دائمي کنفرانس بين المللي روابط عمومي در راستاي فعاليت هاي خود و بر اساس هماهنگي هاي صورت گرفته با موسسه روابط عمومي مالزي تعدادي از مديران روابط عمومي کشور را به دوره علمي آموزشي هفت روزه روابط عمومي که با هدف ارتقا دانش و بينش و تجارب مديران و دست اندرکاران اين حوزه برگزار مي شود اعزام مي کند.

وي افزود: در اين دوره بازديد از دفتر نخست وزير مالزي و شوراي شهر و شهرداري کوالالامپور تدارک ديده شده است که در حاشيه اين ديدار اتاق دوستي روابط عمومي ايران و مالزي نيز تشکيل مي شود. همچنين در اين مراسم علاوه بر برگزاري سمينار، برنامه هايي چون ملاقات با اعضا روابط عمومي مالزي و بازديد از برناما (آژانس ملي خبري مالزي) و روزنامه نيواستريتز تايمز در نظر گرفته شده است.

 گفتني است چهارمين کنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران 24 و25 آبان ماه سال جاري با شرکت بيش از 700 تن از مديران و کارشناسان و دست اندر کاران حوزه ارتباطات و روابط عمومي کشور و با حضور اساتيدي از کشور هاي هلند، عربستان سعودي، آمريکا، استراليا، هند، بلژيک و سنگاپور در مرکز همايش هاي بين المللي صداو سيما برگزار مي شود.

 

تاريخ:12/07/1386

 


 
خانه
پايگاه مقالات
پايگاه اطلاعات
پايگاه کتاب
پايگاه اخبار
فصلنامه
ليست مطالب
 
 

Kargozar

Public Relation 

 [خانه ] [پايگاه مقالات ] [پايگاه اخبار] [پايگاه کتاب] [پايگاه اطلاعات تخصصی]

 Email :Info @iranpr.org  

Copyrightę2003