يك ايراني اعتبارنامه بين

يك ايراني اعتبارنامه بين‌المللي متخصصان روابط عمومي را دريافت كرد

 

كوالالامپور- براي اولين بار يك ايراني موفق به دريافت اعتبارنامه بين المللي متخصصان روابط عمومي (اي.پي.آر) شد.

به گزارش ايرنا، موسسه روابط عمومي مالزي اين اعتبارنامه حرفه‌اي را به پاس تلاشهاي مستمر مهدي باقريان در عرصه روابط عمومي كشورمان روز دوشنبه در آييني كه با حضور سفير جمهوري اسلامي ايران در مالزي، معاون دانشگاه بين‌الملل اسلامي مالزي و تني چند از شخصيتهاي علمي و فرهنگي دو كشور به وي اعطا كرده است.

اعتبارنامه متخصصان روابط عمومي موسوم به اي.پي.آر به مصداق گواهينامه‌اي حرفه‌اي براي كارشناسان روابط عمومي است كه به منظور شناسايي دست اندركاران داراي قابليت و تجربه كاري طراحي شده است.

اين اعتبارنامه در سال ۱۹۶۴توسط انجمن روابط عمومي آمريكا ابداع شده و اخذ آن منوط به قبولي در امتحانات شفاهي و كتبي و داشتن دستكم پنج سال تجربه در بخش روابط عمومي است.

باقريان به عنوان مبتكر ارتباطات بين‌المللي روابط عمومي، در دوره هاي متوالي به عنوان دبيركل كنفرانس بين‌المللي روابط عمومي ايران به فعاليت مشغول بوده و در زمان حاضر علاوه بر مدير مسوولي موسسه كارگزار روابط عمومي و سردبير چند نشريه تخصصي، همچنين سمت دبيركلي انجمن متخصصان روابط عمومي كشورمان را نيز داراست.

وي در طول دوره فعاليت حرفه‌اي خود كتابهاي بسياري را در حوزه روابط عمومي به رشته تحرير درآورده است. (خبرگزاري جمهوري اسلامي ۰۵/۰۹/۸۷)


 
خانه
پايگاه مقالات
پايگاه اطلاعات
پايگاه کتاب
پايگاه اخبار
فصلنامه
ليست مطالب
 
 

Kargozar

Public Relation 

 [خانه ] [پايگاه مقالات ] [پايگاه اخبار] [پايگاه کتاب] [پايگاه اطلاعات تخصصی]

 Email :Info @iranpr.org  

Copyrightę2003