.::   بزرگترين جايزه سال روابط عمومي براي پدر فناوري اطلاعات ايران   ::.

    

 

    دكتر علي‌اكبر جلالي پدر توسعه فرهنگي فناوري اطلاعات در ايران بزرگترين جايزه بين المللي سال روابط عمومي را دريافت خواهد كرد.

  به منظور تقدير و تجليل از خدمات و تلاش هاي علمي، تحقيقاتي و نوآورانه دكتر علي‌اكبر جلالي در عرصه فناوري اطلاعات و ارتباطات و كاربردهاي آن، در اولين همايش بين المللي «روابط عمومي 2» كه 22 آبان ماه سال جاري در مركز همايش هاي بين المللي صدا و سيما برگزار مي‌شود، جايزه بين المللي دكتر نطقي بنيانگذار روابط عمومي ايران به ايشان اهداء خواهد شد.

 دكتر علي‌اكبر جلالي مبدع نظريه موج چهارم، "عصر مجازي سه بعدي" براي اولين بار در دنيا، برنده جايزه خلاقيت و نوآوري در منطقه آسيا و اقيانوسيه به خاطر طراحي و تاسيس نخستين روستاي الكترونيكي، شاهكوه، اولين مركز فناوري اطلاعات و ارتباطات روستايي كشور، قرن‌آباد، باني و مشاور تجهيز پروژه ملي ده هزار دفتر ICT روستايي، ارايه دهنده اولين درس مجازي روي شبكه اينترنت در ايران، باني شهرهاي الكترونيكي و مجري ده ها پروژه فناوري اطلاعات در كشور مي‌باشد.

 دكتر جلالي دانشيار دانشكده برق دانشگاه علم و صنعت و عضو هئيت مديره انجمن ايراني مطالعات جامعه اطلاعاتي، اولين كارشناس فناوري اطلاعات در كشور مي‌باشد كه از سال 1373 تاكنون با انجام بيش از 1500 سخنراني و سمينار علمي جذاب در مجامع مختلف علمي داخل و خارج كشور و صدها برنامه راديويي و تلويزيوني و صدها مقاله و مصاحبه در روزنامه‌ها و مجلات داخلي و تاليف و ترجمه بيش از 20 عنوان كتاب علمي و ترويجي رسالت سنگين فرهنگ سازي توسعه كاربردهاي فناوري اطلاعات را انجام داده است.

وسعت خدمات دكتر جلالي در سطح كشور به گونه‌اي بوده است كه مردم ايشان را به عنوان پدر فناوري اطلاعات ايران مي‌شناسند. علاوه بر موارد فوق، دكتر جلالي جزء اولين كارشناساني است كه بحث
روابط عمومي الكترونيكي را مطرح و با طراحي و اجراي پروژه‌هاي مختلف در استقرار روابط عمومي الكترونيك در سازمان ها و شركت‌هاي دولتي و بخش خصوصي، ارايه مشاوره‌ها و سخنراني‌هاي متعدد در كنفرانس‌هاي ملي و بين‌المللي و كارگاه‌هاي آموزشي روابط عمومي سهم بسزايي در توليد و ايجاد افق‌هاي جديد علمي و فناوري در حوزه روابط عمومي داشته است.

 ايشان چند سالي به عنوان مدير كل روابط عمومي دانشگاه علم و صنعت ايران خدمت كرده و منشاء خدمات موثر و نوآوري هاي فراوانی در حوزه روابط عمومي بوده است.

 گفتني است همزمان با اهداء اين جايزه بين المللي، كتاب روابط عمومي الكترونيكي 2، منتخبي از سخنراني‌هاي علمي نامبرده در زمينه روابط عمومي در سه سي دي و زندگي نامه حرفه‌اي دكتر علي‌اكبر جلالي منتشر خواهد شد.

 جايزه دكتر نطقي بنيانگذار روابط عمومي ايران، جايزه‌اي است كه به منظور اداي احترام به دكتر نطقي و پاسداشت ارزش هايي كه او از آن ها حمايت مي‌كرد، توسط موسسه کارگزار روابط عمومی و دبيرخانه دائمي کنفرانس بين المللی روابط عمومی ايران در سال 1383 طراحي شده است.

 جايزه دكتر نطقي نخستين بار در سطح بين المللي در سال 1383 در مراسم برگزاري اولين كنفرانس بين المللي روابط عمومي ايران به پروفسور كاظم معتمدنژاد پدر علوم ارتباطات نوين ايران و در سال 1384 طي مراسمي به پروفسور جيمز گرانيگ استاد ممتاز روابط عمومي در گروه ارتباطات دانشگاه مريلند كالج پارك آمريكا و مبدع نظريه «تعالي» اهداء گرديد، و دكتر جلالي سومين دريافت كننده اين جايزه بزرگ روابط عمومي ايران خواهد بود.

 علاقمندان، سازمان‌ها و شركت هاي دولتي و خصوصي مي توانند به منظور ارزش گزاري به جايگاه علمي و قدرداني از خدمتگذاران توسعه دانايي در حوزه روابط عمومي ايران، در اهداء بزرگترين جايزه سال روابط عمومي مشاركت نمايند. لطفأ براي كسب اطلاعات بيشتر در نحوه مشاركت و ثبت نام جهت حضور در همايش با شماره تلفن 88210281 تماس حاصل نماييد.

 

 

 

 

 

برچسب: بازتاب - زندگی نامه - سايت


Kargozar

Public Relations 

 [خانه ] [پايگاه مقالات] [پايگاه اخبار] [پايگاه انگلیسی] [پايگاه کنفرانس ]

 Email :Info @iranpr.org       Copyright©2009-2010    تلفن همراه: 09121938419