نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود  نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود   نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود

 

نخستين سفر علمي به اندونزی

 

  » بروشور  

» اهداف دوره

» گزارش سفر به ترکيه

» گزارش سفر به هند

» گزارش سفر به مالزی

» ويژه نامه انگليسي

» تفاهمنامه همكاري

» سازمان هاي مشاركت كننده

» سايت قبلي

» خدمات

» تماس با ما

 
 

 

 

لینک های مرتبط

 
 

 

 
 

اعتبارنامه متخصصان

اعتبارنامه چيست؟

تاريخچه اعتبارنامه
دريافت اعتبارنامه
گفتگو با سفير

گفتگو با برنده APR

تجليل رييس فاپرو
بازتاب/1
بازتاب/2
 

بروشور/ ويژه نامه

 
   

 
   

سفر مالزی از منظر تصوير
 

انتشارات
 
   

گفتگو با برنده جايزه مالزي

گمان نمی کردم اين جايزه واقعيت داشته باشد

اخبار مالزي

» اقدام جالب مالزی برای جذب گردشگران عرب

 

پاورپوينت سخنراني ه ا

» مسوولـت اجتماعي و روابط عمومي
» آموزش روابط عمومي و روابط اجتماعي در مالزي
 

گزاره هاي فرهنگي

» قصر فرهنگي
 

گزارش ها

» سمينار دانشگاه سينز
 
 

 

 

 

نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي 20-13 آذرماه سال جاری در مالزی برگزار می شود

 

آغاز ثبت نام در هفتمين سفر علمي کارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي و و نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي
 
1 مرداد 1390-  نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي با هدف ايجاد و تقويت همکاري مستقيم و چهره به چهره بين کارگزاران مسلمان روابط عمومي و استفاده بهينه از امکانات گسترده جهان اسلام 13 لغايت 20 آذرماه1390در مالزی برگزار می شود. نخستين کنگره جهاني کارگزاران مسلمان روابط عمومي، کارگزاران مسلمان روابط عمومي را در کانون دسترسي و هم انديشي جهاني گردهم مي آورد تا ضمن ارزيابي روشن فرصت ها و زمينه هاي همکاري، تصميمات و تفاهمات لازم براي تاثيرگذاري و ايجاد تريبوني براي مباحثه در مورد مسايل جهان کنوني و اهميت نقش کارگزاران مسلمان روابط عمومي در پرداختن به آن فراهم آورده و با تحقق آن، به استفاده بهينه از فرصت هاي موجود در صنعت روابط عمومي و همگرايي ايشان و سازمان ها و نهادهاي بين المللي متعامل با موضوع روابط عمومي و ارتباطات مدد مي رساند.

 ششمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي برگزار شد
 
30 تير 1390-  ششمین سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور مالزي با هدف توسعه فعاليت هاي روابط عمومي19 لغايت 26 تير 1390 برگزار شد. بازديد از مراکز علمي و صنعتي، شرکت در سمينارها، سخنرانی ها و ديدارهاي تخصصي و حرفه اي، بازديد از جاذبه هاي توريستي و گردشگري، اعطاء گواهينامه بين المللي حضور در دوره از جمله خدمات اين دوره بود.

دبیرخانه بزرگترین مجمع جهانی کارگزاران روابط عمومی کشورهای اسلامی در ايران راه اندازی شد
 
11
اسفند 1389- دبیرخانه بزرگترین مجمع جهانی کارگزاران روابط عمومی کشورهای اسلامی که در تاریخ 17-14 آذر 1390 در کوالالامپور برگزار می‌شود، در ایران تشکیل شد. ايجاد ارتباط راهبردي، تعاملي، اساسي و بين المللي سازماني بين کارگزاران مسلمان روابط عمومي جهان، ارايه فرصت هاي همکاري و سرمايه گذاري در صنعت روابط عمومي در کشورهاي اسلامي و ایجاد نظم و درک بیشتر با تمام اجتماعات جهانی و شناخت، ترغيب و جذب کارگزاران مشتاق روابط عمومي و ارتباطات براي مشارکت و تعامل و اجرايي شدن دستاوردهاي کنگره از جمله اهداف برگزاری این کنگره می باشد.

گزارش برگزاری پنجمين سفر علمي کارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي
 13 مهر 1389-  پنجمين سفر علمي کارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي در قالب جمعي از مديران و كارشناسان روابط عمومي وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتي و خصوصي با هدف آشنايي با دستاوردهاي نوين اين صنعت در كشورهاي مختلف جهان به ويژه كشورهاي اسلامي توسط موسسه كارگزار روابط عمومي با همكاري انستيتو روابط عمومي مالزي و فاپرو از 4مهر لغايت 10 مهر 1389 ماه سال جاري (1388) در کوالالامپور برگزار شد. آن چه در پي مي آيد حاصل بازديدها، ديدارها و برداشت هاي اين سفر برون مرزي است.

گزارش تصويری پنجمين سفر علمي کارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي
 13 مهر 1389-
   امروزه نام مالزي در دنيا به عنوان کشوري زيبا، مدرن، چند فرهنگي، آزاد و از همه مهم تر مهمان پذير، بر سر زبان ها افتاده است. مالزي کشوري است با پيشيه استقلال 52 ساله که توانسته است الگويي از مديريت و کشورداري را به نمايش گذارد. ابعاد پيشرفت مالزي گسترده است اما نقطه قوت اين کشور تنوع فرهنگي و آزادي آن است. اين تنوع خودبخود موجب مي گردد هيچ گاه حس غريبه بودن به شما دست ندهد. مردم آرام و خوش برخورد مالزي خارجي ها را به راحتي پذيرا هستند.

برنامه پنجمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي  اعلام شد
 21 فروردين 1389-
پنجمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور مالزي با هدف توسعه فعاليت هاي روابط عمومي 28 شهريور الي 4 مهر 1389 برگزار می شود. بازديد از مراکز علمي و صنعتي، شرکت در سمينارها، سخنرانی ها و ديدارهاي تخصصي و حرفه اي، بازديد از جاذبه هاي توريستي و گردشگري، اعطاء گواهينامه بين المللي حضور در سمينار توسط موسسه روابط عمومي مالزي و فاپرو، یک عدد سیم کارت به اازای هر نفر و بيمه مسافرتي از جمله خدمات اين دوره مي باشد.

نخستين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به اندونزي
15 فروردين 1389- نخستين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور اندونزي در قالب جمعي از مديران و كارشناسان روابط عمومي وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتي و خصوصي 7 الي 14 آذر 1389 در جاكارتا برگزار می شود.

جمهوری اندونزی کشوری است مرکب از جزیره‌های بسیار که در مجمع‌الجزایر مالایا بین هندوچین و استرالیا قرار گرفته‌است. پایتخت آن جاکارتا است.
اندونزی چهارمین کشور پر جمعیت دنیا است و مسلمانان آن از هر کشور دیگری بیشترند.

پنجمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به مالزي
15 فروردين 1389- پنجمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور مالزي با هدف توسعه فعاليت هاي روابط عمومي 28 شهريور الي 4 مهر 1389 برگزار می شود. بازديد از مراکز علمي و صنعتي، شرکت در سمينارها، سخنرانی ها و ديدارهاي تخصصي و حرفه اي، بازديد از جاذبه هاي توريستي و گردشگري، اعطاء گواهينامه بين المللي حضور در سمينار توسط موسسه روابط عمومي مالزي و فاپرو، یک عدد سیم کارت به اازای هر نفر و بيمه مسافرتي از جمله خدمات اين دوره مي باشد.

چهارمين سفر علمي روابط عمومي ايران به مالزي برگزار شد
3
دی 1388- چهارمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور مالزي در قالب جمعي از مديران و كارشناسان روابط عمومي وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتي و خصوصي با هدف آشنايي با دستاوردهاي نوين اين صنعت در كشورهاي مختلف جهان به ويژه كشورهاي اسلامي با همكاري انستيتو روابط عمومي مالزي و فاپرو از 25 بهمن الي 2 اسفند ماه سال جاري (1388) برگزار شد.

انتخاب شميم عبدالجليل به عنوان عضو هيات مديره ائتلاف جهاني براي روابط عمومي
18 مهر 1388- شميم عبدالجليل، رييس اسبق انستيتوي روابط عمومي مالزي (IPRM) و مدير ارتباطات شركتي و تجاري بانك عمومي سرمايه گذاري، به عنوان عضو هيات مديره ائتلاف جهاني براي روابط عمومي و مديريت ارتباطات (GA) در منطقه آسيا انتخاب شد.  او اولين كارگزار روابط عمومي مالزيايي است كه به اين عنوان دست يافته است.

مالزي سرزمين سرعت در تحولات
3 شهريور 1388- حضور در سرزمين مالزي در چارچوب سمينار علمي و بين المللي روابط عمومي و ارتباطات كشور هاي اسلامي منطقه، فرصتي بود تا سرعت بسيار زياد توسعه و رشد را در تمامي عرصه هاي علمي و اجتماعي آن كشور از نزديك لمس كرد. جهش اقتصادي مالزي، اينك بگونه اي است كه تحير و تحسين هر بيننده اي را به خود جلب مي كند ...

چهارمين سفر علمي روابط عمومي ايران به مالزي آذرماه 88 برگزار می شود
30 مرداد 1388- چهارمين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور مالزي در قالب جمعي از مديران و كارشناسان روابط عمومي وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتي و خصوصي با هدف آشنايي با دستاوردهاي نوين اين صنعت در كشورهاي مختلف جهان به ويژه كشورهاي اسلامي توسط موسسه كارگزار روابط عمومي ايران با همكاري انستيتو روابط عمومي مالزي و فاپرو از 25 بهمن الي 22 اسفند ماه سال جاري (1388) برگزار می شود.

گزارش سومين سفر علمي مديران و كارشناسان روابط عمومي ايران به مالزي منتشر شد
29 مرداد 1388- سومين سفر علمي كارگزاران روابط عمومي ايران به كشور مالزي در قالب جمعي از مديران و كارشناسان روابط عمومي وزارتخانه ها و سازمان هاي دولتي و خصوصي با هدف آشنايي با دستاوردهاي نوين اين صنعت در كشورهاي مختلف جهان به ويژه كشورهاي اسلامي ....

درك و تمرين روابط عمومي چند فرهنگي
 انستيتوي بين المللي تمدن و تفكر اسلامي (ايستك) دانشگاه بين المللي اسلامي مالزي جايزه نخسين موسسه كارگزار روابط عمومي را در تقدير از دستاوردهايش در روابط عمومي بين المللي و آموزش دريافت كرد.
اين جايزه توسط رييس انجمن متخصصان روابط عمومي ايـران؛ به رييس دانشگاه اسلامي مالزي داتو سري دكتر سيد عربي آيديد در 6 اوت 2009 در انستيتوي...

نسومين سفر علمي مالزي در قاب تصوير
 با هدف آشنايي با دستاوردهاي نوين صنعت روابط عمومي در کشورهاي مختلف بويژه کشورهاي اسلامي، سومين تور روابط عمومي با همکاري انستيتو روابط عمومي مالزي و فاپرو برگزار شد.

در اين سفر علني مديران و كارشناسان روابط عمومي علاوه بر بازديد از مراکز علمي و صنعتي، شرکت در سمينارها، سخنرانی ها و ديدارهاي تخصصي و حرفه اي...

تجليل رييس فاپرو از موسسه كارگزار روابط عمومي
بدینوسیله به طور رسمی و کتبا مراتب قدردانی خود را  از هر دوی شما و همچنین موسسه کارگزار روابط عمومی که شهر کوالالامپور را به عنوان مقصد توریستی و آموزشی روابط عمومی برگزیدید اعلام می دارم.

همه ما در فاپرو و موسسه روابط عمومی مالزی از همراهی و بوده با گروهی از متخصصان روابط عمومی ایران لذت بردیم.

در گفتگو با سفير جمهوري اسلامي ايران در مالزي
در اولين روز برگزاري دوره آموزشي در انستيتو بين المللي تمدن اسلامي در دانشگاه بين المللي مالزي سمينار يک روزه اي با عنوان "ارتباطات، شفافيت و حکومت از ديدگاه اسلامي" برگزار شد.
در اين برنامه و طي مراسمي با حضور رييس دانشگاه بين المللي اسلامي مالزي، مهدي خندق آبادي سفير جمهوري اسلامي ايران در مالزي و تعدادي از شخصيت هاي علمي...

روابط عمومي خوب به شناختن بهتر دنيا كمك مي كند
براي نخستين بار اعتبارنامه روابط عمومي به يك ايراني تعلق گرفت. اين گواهينامه كه تحت عنوان (APR) توسط مراجع حرفه اي ذيصلاح به متخصصان روابط عمومي داده مي شود توسط مؤسسه روابط عمومي مالزي به آقاي مهدي باقريان اعطا شد.
در مصاحبه اي با ايشان جوياي موضوع شديم. ذكر اين نكته نيز لازم است كه اين گفتگو در آستانه سفر وي به مالزي براي دريافت گواهينامه مذكور صورت گرفت.
 اعتبارنامه متخصصان روابط عمومي، بالاترین نشان روابط عمومی براي متخصصان و كارشناسان این حوزه است كه توسط...

به بهانه برگزاري دوره آموزشي روابط عمومي در مالزي
پيشرفت روابط عمومی به عنوان حرفه ای مستقل در بخش های خصوصی و دولتی نتيجه تلاش های دست اندرکاران اين رشته و مجهز شدن به آخرين نظريات علمی و اجتماعی بوده است.
درک نقش روابط عمومی در امور اجتماعی و بهره گرفتن از اين هنر و صنعت، نقش مهمی در توسعه و پيشرفت جوامع مختلف داشته است و آن ها توانسته اند با تامين خواسته ها و مطالبات واقعی مردم از طريق روابط عمومی، مشارکت و همراهی آحاد جامعه را برای رسيدن به جامعه ای رشد يافته به خوبی جلب نمايند.

 
 
 

مقالات

 

مالزی: آسيای واقعي

طرح ملی مدیریت اسناد الکترونیک
توسعه روستايي و كارآفريني روستايي
آشنايي با مالزی
سياست فرهنگي مالزی

مالزي چگونه عقب‌ماندگي را پشت‌سر گذاشت؟
توسعه در مالزی
نگاهي بر توسعه مالزي
2/7 میلیارد دلار برای مالزی
تحول در صنعت نشر مالزی

يادداشت ها

» انجمن روابط عمومي مالزی

» بررسي سطوح مديريتي زنان در مالزی

» ارزيابي سفر از نگاه شرکت کنندگان

» گزارش کامل برگزاری اولين تور روابط عمومی

» زندگي مانند يک روياست

» تحقق آرزوی حرفه ای

» مالزی: کشور لبخند، باران، توسعه و دين

» مرکز علوم مالزی: الگوی موفق خودباوری

» بهترين پيش بيني آينده، ساختن آن است

» مالزی در يک نگاه

» هنر روابط عمومي

» کلام برنده تر از شمشير است

» به بهانه برگزاري دوره آموزشي روابط عمومي در مالزي

 

گزارش

» درك و تمرين روابط عمومي چند فرهنگي

» گزارش سومين سفر علمي مديران و كارشناسان روابط عمومي

» گردشگري از منظر چند خارجي

» گزارش سفر اول/ لاتين

» گزارش برگزاری دوره دوم در مالزی/ 1

» گزارش برگزاری دوره دوم در مالزی/ 2

» نومين سفر علمي مالزي در قاب تصوير

 

گفتگو

» گفتگو با سفير جمهوري اسلامي ايران در مالزي

» برای معرفی "ايران واقعی" همه مسووليم

» گمان نمی کردم اين جايزه واقعيت داشته باشد

» نقش روابط عمومی در صحنه مديريت اجتماعی

» روابط عمومي خوب به شناختن بهتر دنيا كمك مي كند

 

خبر

» تشکيل اتاق دوستي روابط عمومي ايران و مالزي

» دومين دوره آموزش روابط عمومي ايران در مالزي

» ويژه نامه اولين دوره آموزشي روابط عمومي در مالزي منتشر شد

» چهارمين سفر علمي روابط عمومي به مالزي آذرماه 88 برگزار می شود

» تجليل رييس فاپرو از موسسه كارگزار روابط عمومي

» اعزام اولین گروه از مدیران روابط عمومی کشور به مالزی

» تفاهمنامه دبیرخانه کنفرانس و "برناما"

» برگزاري دومين دوره آموزش روابط عمومي ايران در مالزي

» جزوه آشنايي با دومين تور روابط عمومي در مالزي منتشر شد

» درك و تمرين روابط عمومي چند فرهنگي

 

آموزش هاي كارگاهي

» مرکز ملي علوم مالزي

» پوتراجايا و سايبر جايا

» وزارت زنان

» خبرگزاري برناما

» شهرداري کوالالامپور

» شرکت بين المللي تلکام

  روابط عمومي در مالزي

» روندهاي نوظهور در روابط عمومي

» افزايش تقاضای حرفه روابط عمومی در مالزی

» محيط رسانه جديد در مالزي

  بازديدها

» برج‌هاي دوقلوي پتروناس

» مرکز خريد KLCC

» دانشگاه ليم کوک وينگ مالزي

» باغ‌هاي پرندگان و جاذبه‌هاي گردشگري‌ دنيا 

  بروشور

» سفر سوم

» سفر چهارم

» سفر اول

» سفر دوم

 

 
 
 

سفر در قاب عكس

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
اطلاعات كلي
 

 

» در باره دوره

 

» اهداف دوره

» سازمان هاي شركت كننده

» گزارش سفر به ترکيه

» گزارش سفر به هند

» گزارش سفر به مالزی

» ويژه نامه انگليسي

» تفاهمنامه همكاري

» سازمان هاي مشاركت كننده

» سايت قبلي

» خدمات

» تماس با ما

 
دوره هفتم
 

» در باره مالزي

» بروشور دوره هفتم
» بروشور کنگره

» گواهينامه

» تعهدنامه

» مقرارت دوره
» فرم ثبت نام
» تماس با ما

 

دوره ششم
 

» در باره مالزي

» بروشور دوره ششم

» گواهينامه

» تعهدنامه

» مقرارت دوره
» فرم ثبت نام
» تماس با ما

دوره پنجم
 

» اطلاعات كلي در باره مالزي

» برنامه کامل دوره

» برنامه های آموزشی

» برنامه غذايي

» گواهينامه بين المللی

» تعهدنامه

» مقرارت دوره

» فرم ثبت نام

» دعوت به مشاركت

» نظرسنجي

دوره چهارم
 

» اطلاعات كلي در باره مالزي

» بروشور

» برنامه آموزشی

» برنامه غذايي

» گواهينامه بين المللی

» تعهدنامه

» مقرارت دوره

» فرم ثبت نام

» هتل دربي پارك

» دعوت به مشاركت

» نظرسنجي

 
دوره سوم
 

» بروشور

» برنامه آموزشی

» گواهينامه بين المللی

» خدمات

» تعهدنامه

» مقرارت دوره

» فرم ثبت نام

» دعوت نامه

» گزارش كامل برگزاري دوره

 
دوره دوم
 

» بروشور

» برنامه

» برنامه آموزشي

» جزوه دوره

» گواهينامه بين المللی

»ديدارها و بازديدها

» برنامه تور (لاتين)

» گزارش كامل برگزاري دوره/1

» گزارش برگزاري دوره/2

» سفرنامه

 
دوره اول
 

» گزارش كامل - اول

» گزارش كامل - دوم

» تصاوير

» برداشت ها

» ديدارها و بازديدها

» سخنراني هاي علمي

» سمينارهاي علمي

» سخنراني رييس هيات

» گزارش مطبوعاتي

» گواهينامه بين المللی

» مراسم خداحافظي

» ارزيابي دوره

» ويژه نامه

   
 

بازتاب

 
 

 

» گردهمايي افراد علاقمند در يک مکان 

» ديدار با مسولين مالزي از جمله وزرا

» برخورد بسيار گرم برگزارکنندگان

» برنامه ريزی و مديريت گسترده و مطلوب

» انتخاب کشور بسيار زيبا و اسلامي

» آشنايي جامع با کشور مالزی

» سطح بالای ملاقاتها و برنامه ها

» آشنايي با همکاران و کسب تجربه جديد

 

سمينارها و سخنراني ها
 
» روابط عمومي فرهنگي "
» مديريت تصوير
» مديريت بحران
» روابط عمومي بين المللي
» سه تابلو از روابط عمومي
بين المللي
» زن: هسته اصلي خانواده

» ارتباط شرق و غرب آسيا

» تحقق آرزوی حرفه ای

» مالزی يعني تمام آسيا
ديدارها و بازديدها
 

» بازديد از دفتر نخست وزيری در پوتراجايا

» ديدار با وزير زن، خانواده و جامعه

» ديدار با وزير اطلاعات

» ديدار با اعضای انجمن ارتباط گران تجاری

» نشست با اعضای انجمن روابط عمومي
» بازديد از مرکز علوم مالزی
» بازديد از روزنامه استريتز تايمز مالزی
» بازديد از  آژانس ملي خبری
» بازديد از  برج مخابراتي تله کام
» بازديد از شهرداری و شورای کوالالامپور
» بازديد از  بخش های مختلف سايبرجايا
» بازديد از برج های دوقلوی پتروناس
» بازديد از  مرکز خريد KLCC
» بازديد از  آکواريوم  پتروناس
» بازديد از  باغ های پرندگان
» ساير بازديدها

کلیه حقوق این سامانه متعلق به ( کارگزار روابط عمومی ) می باشد درج مطالب این سایت با ذکر منبع بلا مانع است

 کرج. صندوق پستي1166 / 31585- کارگزار روابط عمومي          09121938419 – 88617577            www.ICPR.ir      info@iranpr.org